uitslagen clubdagen op MyLaps: http://www.mylaps.com/en/championships/131161

Uitslag eerste Clubcross:

NB: tijdens de tweede manche tijdens 85cc en MX2-b was er een storing met de transponderlus.
Inmiddels zijn een nieuwe detectielus + coaxkabel geplaatst, zodat we dit soort problemen hopelijk niet weer krijgen.

85cc 1ste clubd:
1. Ian Borst 50
2. Sven de Wit 47
3. Tim van der Walle 45
4. Melvin Robben 41
4. Nick Jetten 39
tweede manche:
1. Ian Borst 50
2. Tim van der Walle 47
3. Melvin Robben 45
4. Nick Jetten 41
DNQ. Sven de Wit 39
MX2-b
1. Mark van der Weerd 50
2. Jeroen Achtien 47
3. Aldert Hoekstra 45
4. Wessel van Schaick 41
5. Mika Ritsema 39
BM. Stef van der Wiel 0
6. Jeffrey Post 38
7. Jens Horbeek 37
8. Sanne van der Veen 36
9. Enrique Boonstra 35
10. Bjorn Baron 34
11. Michael Elsinga 33
12. Benny de Boer 32
13. Gerco Jetten 31
14. Jesper Tolhuis 30
tweede manche:
1. Mika Ritsema 50
2. Mark van der Weerd 47
3. Jeroen Achtien 45
4. Aldert Hoekstra 41
5. Wessel van Schaick 39
BM. Stef van der Wiel 0
6. Jens Horbeek 38
7. Michael Elsinga 37
8. Enrique Boonstra 36
9. Jeffrey Post 35
10. Sanne van der Veen 34
11. Benny de Boer 33
12. Bjorn Baron 32
13. Gerco Jetten 31
14. Jesper Tolhuis 30
Veteranen
1. Hendrik Bruggen 50
2. Simon Schram 47
3. Martin Robben 45
4. Henk Robben 41
5. Henk Bos 39
6. Tsjebbe Hoekstra 38
7. Mark Thoms 37
tweede manche:
1. Hendrik Bruggen 50
2. Simon Schram 47
3. Martin Robben 45
4. Henk Robben 41
5. Henk Bos 39
6. Tsjebbe Hoekstra 38
MX2-a
1. Rinse Veenstra 50
tweede manche:
1. Rinse Veenstra 50
MX1/3-a
1. Kees van Dijk 50
tweede manche:
1. Kees van Dijk 50
MX1/3-b
1. Rene Hofstra 50
2. Bas Berghuis 47
3. Jan van Dijk 45
4. Gerard Bruinsma 41
5. Robbert Wassenaar 39
6. Leon Slager 38
7. Ferry de Lange 37
8. Alexander Smit 36
tweede manche:
1. Bas Berghuis 50
2. Rene Hofstra 47
3. Jan van Dijk 45
4. Gerard Bruinsma 41
5. Robbert Wassenaar 39
6. Leon Slager 38
7. Alexander Smit 37
8. Ferry de Lange 36

Tweede clubdag:

85cc
1 Jasper Bakker
2 Ricardo van der Veer
3 Tim van der Walle
65cc
1 Niels Dijk
MX2-B
1 Ben Bosgraaf
2 Andre van der Wal
3 Jeroen Achtien
Veteranen
1 Hendrik Bruggen
2 Henk Robben
3 Martin Robben
MX1/3-A
1 Kees van Dijk
MX1/3-B
1 Rene de Haan
2 Wilfred Tiemes
3 Rene Hofstra
MX2-A
1 Rinse Veenstra
norman Uitslagen 2014

Eerste clubdag:           Tweede clubdag:                   Kampioenschap:
50cc

1 – Jelle de Haan              1 – Jelle de Haan                          1 – Jelle de Haan
2 – Rutger Boomsma       2 – Kay Baas                                 2 – Rutger Boomsma
—                                        3 – Rutger Boomsma                   3- Kay Baas

65cc KW
1 – Mariëlle Huttema      1 – M. Huttema                     1 – Mariëlle Huttema

65cc GW
1 – Monkel Ward             1 – Monkel Ward                           1 – Monkel Ward
2 – Steven Zwarteveen   2 – Marit Huttema                       2 – Marit Huttema
3 – Marit Huttema                                                                  3 – Simon Reitsma
4 – Simon Reitsma

85cc KW
—                                      1 – S. Zwarteveen                   1 – Steven Zwarteveen
—                                       2 – Jochem Voskuilen                  2 – Jochem Voskuilen

Menu